Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In miez de noapte

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:46 pm

Ofta si scanci,gandindu-se la pisica,insa nu indrazni sa mai spuna nimic cu referire la asta.
-Aaa ... multumesc si ... imi cer scuze ca sunt atat de impiedicata ,zise ea aranjandu-si cearsaful pe umeri.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:49 pm

-Ador femeile de genul tau.sopti ea apoi stinse lumanarea.Se aseza pe marginea patului si incepu sa fredoneze un cantecel usor ciudat.Ii mangaie fruntea castaniei in tot acest timp
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:51 pm

Bineinteles,nu mai trecu multa vreme si lumanarea se stinse,Erzsébet adormind o data cu ea,cazand intr-un somn lin si lipsit de vise,ca aproape in fiecare noapte.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:53 pm

O tot privi apoi puse o bucata de material gros la geam,pentru ca fulgerele sa nu o mai deranjeze pe copila din casa ei.Lua o sticluta mica de sub pat si privi continutul.Un zambet satanic ii inflori pe buzele-i subtiri si uscate.Ofta si o privi pe fata ,apoi ii deschise gura si ii turna licoarea pe gat.
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 11:56 pm

Simti un gust ciudat in gura,in vreme ce buzele incepura sa o usture si sa o arda.Nu deschise insa ochii,muscandu-si buzele si reusind in scurt timp sa adoarma la loc.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 12:01 am

Isi dadu rochia jos ,caci era mai uda ca inainte de venirea unguroaicei.Ramase goala.Intreg corpul ei era alb ca marmura,atletic deci puternic.Avea un spate lat si puternic , brate destul de puternice,un abdomen plat.Sanii sai erau rotunzi ,usor lasati si destul de mari.Parul sau ajungea pana la mijlocul ei.Isi puse un picior pe un perete apoi privi inspre usa auzind un mieunat.
-"Probabil ca preotul avea dreptate."
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:15 am

Inainte de rasaritul soarelui,Erzsébet deschise din nou ochii,cascand larg si sprijinindu-se din nou de perete.
In gura avea un gust pregnant de fier,iar buzele o ardeau in continuare.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:19 am

Femeia nu se miscase.La fel de goala ,cu acelas picior pe perete si aceeasi privire in punct fix.Isi indrepta privirea catre tanara.Ii zambi dulce si isi dadu cateva bucle de pe umerii sai albi si reci,lasand la iveala si sanii destul de mari.
-Cum a dormit printesa mea cea fara de regat?
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:21 am

Ramase uimita vazand-o dezgracata si,la inceput nu stiu ce sa ii spuna sau cum sa reactioneze.Deschise gura si murmura cateva cuvinte in maghiara,fara inteles insa.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:24 am

-O sa inteleg tot ! spuse ea ironica apropiindu-se de castanie.O prinse de barbie si o privi fix in ochi parca hipnotizand-o.O indemna sa se intinda iar pe pat,apoi ii aduse un ceai rece de plante ,insa nu se sinchisise in acest timp sa isi puna ceva pe ea.
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:26 am

Facu intocmai cum ii spusese Josephine,fara a scoate vreun cuvant.In tot acest timp continua sa priveasca fix in directia brunetei.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:30 am

-Bea-l ,prea pura mea copila ! ii zise ea dandu-i ceaiul rece
O privea fara pic de expresie insa in adancul sufletului sau era numai fericire.O atinse brusc pe spate,mangaindu-i spatele incet cu miscari delicate .
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:40 am

Isi arcui usor spatele odata cu fiecare atingere a brunetei si,dupa ce privit timp de cateva clipe cana pe care o strangea in maini,gusta ceaiul.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:44 am

-Iti place?intreba ea pe un ton mieros dar formal in timp ce ii masa umerii pentru a o face sa se mai relaxeze.Din cand in cand isi mai trecea mainile si prin parul ei .
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:46 am

Dadu din cap in semn afirmativ,insa nu scoase nici un cuvant,ramanand in continuare tacuta.Termina de baut ceaiul si lasa cana pe o masuta din apropiere,privind apoi spre Josephine.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:49 am

Se intinse si lua rochia de pe jos apoi o puse pe ea.Ii facu semn cu degetul fetei sa o urmeze.Deschise usa ,desigur,pisica la cativa pasi .Soarele stralucea insa era numai noroi .Cu toate astea ,brunetei palide nu ii pasa.
-Deci ...sper ca ti-a placut la mine .Mai vrei sa stai cu mine?
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:53 am

Privi timp de cateva clipe baltocile de afara,pline de noroi,dupa care ii raspunse slab,afirmativ,fara a mai zambi.
-Unde mergi acum ?intreba Erzsébet incepand sa-si caute rochia.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:56 am

-Unde sa merg?Normal ca merg dupa otrava.zise ea cu un zambet foarte satanic pe buze .O lua de mana pe copila si incepu sa alerge ,murdarindu-se umpic.La scurt timp ,ajunsera chiar langa un fel de cocioaba veche ,din lemn aproape tot rupt.Intrara.
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:58 am

Picioarele castaniei se afundasera pana la glezne in noroiul inconjurator,insa ea nu le prea dadea atentie.O urmase in liniste pe Josephine,evitand sa-i puna intrebari.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 2:04 am

Privi o sticluta ciudata.O lua rapid .
-Merci Klaus ,desi nu esti aici.
O ascunse in decolteu apoi o lua de mana pe fata ,indemnand-o sa fuga.Josephine era clar foarte nervoasa si frustrata .
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 2:07 am

Continua sa o urmeze fara a prostesta sau a pune intrebari,insa simtindu-si picioarele inghetate si dureroase.La un moment dat se impiedica de radacinile unui copac,pierzandu-si echilibrul.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 2:16 am

Ateriza fix in bratele Josephinei.Aceasta ii zambi dulce si merse de data asta incet.Din cand in cand o legana pe unguroaica ,ca pe un nou-nascut.Avea o forta iesita din comun pentru o femeie.Vantul incepu sa bata puternic iar parul ei incepu sa zboare in toate directiile.
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:20 pm

Ramase in continuare cuminte,zambind calm si cuibarindu-si capul la pieptul lui Josephine,priivnd cu atentie in jur,insa evitand si acum sa vorbeasca.
-Unde mergem ?intreba ea in cele din urma,facandu-si curaj.
Sus In jos
Josephine
Experimentat
Josephine


Mesaje : 541
Data de înscriere : 23/07/2009
Localizare : In mijlocul Iadului

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 7:46 pm

-Inapoi acasa.Cred ca mai am pe acolo niste peste.Vreau sa ademenesc pisica aia si sa o ucid.4 ani de cand a devenit ca o umbra pentru mine ! Urasc animalele.ii zise ea pe un ton serios apoi continua sa o legene
Sus In jos
Erzsébet
Experimentat
Erzsébet


Mesaje : 568
Data de înscriere : 23/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Right behind you !

In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 8:05 pm

-Daca vrei,pot lua eu pisica acasa,cu mine,se oferi unguroaica recapatandu-si putin veselia atat de specifica ei.Vreau sa spun ca ... daca te deranjeaza atta de tare,ar fi pacat s ao ucizi ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





In miez de noapte - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In miez de noapte   In miez de noapte - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
In miez de noapte
Sus 
Pagina 2 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» O noapte la rau
» O noapte alba
» O noapte petrecuta-n catedrala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Merdano :: Satul :: Casa Vrajitoarei-
Mergi direct la: