Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O noapte la rau

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Edward
Experimentat
Edward


Mesaje : 422
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 2:28 am

-Eu m-am calmat daca nu se vede!am zis eu indiferent.
Sus In jos
http://bloody-rose.my-rpg.com/forum.htm
Anne Marie Clauzs
Incepator
Anne Marie Clauzs


Mesaje : 97
Data de înscriere : 25/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva intre vis si realitate

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 2:29 am

Se stramba la el,ciufulindusi putin parul.
-Artagosule!
Sus In jos
Rein
Incepator
Rein


Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 3:36 am

-Bravo,A nne! Poti continus caci mie imi convine! Rase si apoi continua:
-Cred ca in capul tau era cuibuul..
Sus In jos
Anne Marie Clauzs
Incepator
Anne Marie Clauzs


Mesaje : 97
Data de înscriere : 25/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva intre vis si realitate

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 8:53 pm

-Mersi ca mai informat.Nu ai dori sa-ti arat cum este sa se construiasca fix in parul tau un cuib de randunele?
Sus In jos
Edward
Experimentat
Edward


Mesaje : 422
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 1:45 pm

-De data asta pot spune eu bravo!Nu Anne?intreba Edward razand.Amice,daca poate o femeie sa te puna la punct,aceea este sigur Anne!zise el spre Rein.Si fara resentimente Anne!
Sus In jos
http://bloody-rose.my-rpg.com/forum.htm
Anne Marie Clauzs
Incepator
Anne Marie Clauzs


Mesaje : 97
Data de înscriere : 25/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Undeva intre vis si realitate

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 28, 2009 9:31 pm

-Serios?O sa mai vedem noi,n-ai tu grija.
Se aproprie de blond ciufulindui parul.
-Mult mai bine..Si ziceai ca te faci popa ori calugar?
Sus In jos
Edward
Experimentat
Edward


Mesaje : 422
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 29, 2009 1:41 pm

-Ma mai gandesc,domnita!am zis eu razand.In orice caz cand ma voi hotara amicul meu aici de fata ma va insoti!zise el dandu-i un cot in coaste lui Rein.Nu-i asa,prietene?!
Sus In jos
http://bloody-rose.my-rpg.com/forum.htm
Continut sponsorizat





O noapte la rau - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte la rau   O noapte la rau - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
O noapte la rau
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» In miez de noapte
» O noapte alba
» O noapte petrecuta-n catedrala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Merdano :: Padurea :: Raul-
Mergi direct la: