Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Princess`s Room [Avri`s room]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vadmir Avril
Admin
Vadmir Avril


Mesaje : 8
Data de înscriere : 23/07/2009

Princess`s Room [Avri`s room] Empty
MesajSubiect: Princess`s Room [Avri`s room]   Princess`s Room [Avri`s room] Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 9:15 pm

OOC:O dimineata racoroasa de vara.

BIC:
Date la o parte,cu mainile sale fine,materialul de matase,ce-i tinuse de cald intreaga noapte,desii era vara.Se schimba in rochia sa preferata,apoi isi aranja camera,mergand pe mansarda sa.
Sus In jos
http://merdanoth.heavenforum.com
Rein
Incepator
Rein


Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27

Princess`s Room [Avri`s room] Empty
MesajSubiect: Re: Princess`s Room [Avri`s room]   Princess`s Room [Avri`s room] Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 5:45 am

Rein se plimba relaxat pe holul lung. Casca. Isi baga mana'n buzunar continuand sa mearga la fel de relaxat.
Sus In jos
Edward
Experimentat
Edward


Mesaje : 422
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27
Localizare : Unde nu te astepti...

Princess`s Room [Avri`s room] Empty
MesajSubiect: Re: Princess`s Room [Avri`s room]   Princess`s Room [Avri`s room] Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:29 pm

Stateam la o fereastra si priveam vremea de afara.

H.S. Anabelle: mai scrie putin sau e spam.
Sus In jos
http://bloody-rose.my-rpg.com/forum.htm
Continut sponsorizat





Princess`s Room [Avri`s room] Empty
MesajSubiect: Re: Princess`s Room [Avri`s room]   Princess`s Room [Avri`s room] Icon_minitime

Sus In jos
 
Princess`s Room [Avri`s room]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Merdano :: Castel :: Camerele Familiei Regale-
Mergi direct la: