Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O absenta....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rein
Incepator
Rein


Mesaje : 99
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 27

O absenta.... Empty
MesajSubiect: O absenta....   O absenta.... Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 3:03 am

Poate ca nu este locul cel mai potrivit unde pot posta acest topic.
Vreau doar sa va anunt nu voi mai posta un timp caci sunt plecat la mare. Imi pare rau, dar asta este. Totusi sper sa am net.
Sus In jos
Aramin Comatose
Initiat
Aramin Comatose


Mesaje : 365
Data de înscriere : 24/07/2009
Varsta : 29

O absenta.... Empty
MesajSubiect: Re: O absenta....   O absenta.... Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 3:12 am

e bine ca ai pus asta aici pentru ca si eu am acelasi motiv =]].
Sus In jos
 
O absenta....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Merdano :: Administrare :: Administration Stuff-
Mergi direct la: