Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Alegerea cavalerilor: editia Iulie 1234

In jos 
AutorMesaj
H.S. Anabelle
Incepator
H.S. Anabelle


Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/07/2009

Alegerea cavalerilor: editia Iulie 1234 Empty
MesajSubiect: Alegerea cavalerilor: editia Iulie 1234   Alegerea cavalerilor: editia Iulie 1234 Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 5:19 pm

AICI: http://merdanoth.heavenforum.org/piata-publica-f9/
Se va deschise sezonul turnirurilor pentru alegerea cavalerilor.
Turnir:
Spoiler:
Domnitele se vor uita la voi, viitorii cavaleri, observandu-va astfel aptitudinile. Sa nu va surprinda daca dupa mai multe probe castigate veti fi psopus pentru rangul de Prim Cavaler!
Sus In jos
 
Alegerea cavalerilor: editia Iulie 1234
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sala cavalerilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Merdano :: Administrare :: Administration Stuff-
Mergi direct la: