Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani? Intra in tainele inca nedescoperite ale mult utilizatei teme medievale, acum aprofundata si mai realista ca niciodata! Alatura-te noua!
Merdano
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Ti se pare ca stii totul despre Epoca Feudala? Cunosti tensiunea domnitelor ce isi iubesc cavalerul insa stiu ca l-ar aduce la spanzuratoare daca l-ar lasa sa le atinga? Cunosti turnururile in care cavalerii isi dau viata pentru catolicism contra pagani?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Informatii --!

In jos 
AutorMesaj
Vadmir Avril
Admin
Vadmir Avril


Mesaje : 8
Data de înscriere : 23/07/2009

Informatii --! Empty
MesajSubiect: Informatii --!   Informatii --! Icon_minitimeJoi Iul 23, 2009 6:35 pm

Termeni RPG:

* Ce inseamna RPG ? - RPG inseamna R(ole) P(laying) G(ame) -Aveti un personaj pe care il conduceti dupa bunul vostru plac.

* Ce inseamna Power Play? - Inseamna sa scrieti actiuni/replici/etc pentru alt personaj, dar si sa il raniti fara voia lui sau sa il omorati.

* Ce inseamna Good Mode? - Personajul vostru sa fie invincibil in lupta, sa nu aiba defecte (un fel de Dumnezeu), sa citeasca ganduri, sa fie atot cunoscator.

*Double-Posting-ul?
A posta intr`un interval mai mic de 24 de ore -->Chiar si asa nu este admins double-postul (Nici vorba de triple/etc
Sus In jos
http://merdanoth.heavenforum.com
 
Informatii --!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Merdano :: Administrare :: Administration Stuff-
Mergi direct la: